W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES171 NAPĘD SPRĘŻARKI ZEXEL DCS17EC / KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x55x20 MM

290,00 zł

A.SP.SP.ZL.171

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Zexel

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

FORD MK IV, VOLVO V70 II - S80 II
NR ORGINAŁU: 8200678499 / 32066862 / TSP0155972 / 8200678504 / 8200940235

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK:
Zexel 506041-0423
Volvo 31250519
Volvo 36002747
Volvo 30780459
Volvo 1561005
Volvo 36000456
Volvo 36002425
Volvo 30767079
Volvo 31267514
Volvo 36000231
Volvo 36000331
Volvo 30780443
1496531 / 6G9N19D623EE / 6G9N19D623EB /
6G9N19D623EF
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES171 NAPĘD SPRĘŻARKI ZEXEL DCS17EC / KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x55x20 MM

SPRZĘGŁO ES171 NAPĘD SPRĘŻARKI ZEXEL DCS17EC / KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x55x20 MM

16 Inne produkty w tej samej kategorii: