KILKA SŁÓW O NAS

Firma ClimaPartner powstała w 2017 roku, zespół pracujący dla Państwa to wykwalifikowana kadra z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Chętnie pomożemy, udzielimy niezbędnych informacji, dołożymy wszelkich starań aby zakupiony towar dotarł do Państwa szybko i bezpiecznie. Jesteśmy bezpośrednim importerem znaczących marek, dostarczamy klientom szeroki asortyment części i narzędzi o zróżnicowanych cenach. Oferujemy towar kupowany od producentów i największych hurtowni, nie tylko z Polski i Europy ale również z Azji. Pozwala nam to zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem takich gałęzi jak: klimatyzacja samochodowa, chłodnictwo transportowe, chłodnictwo i klimatyzacja stacjonarna, części zamienne AGD.

WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI

Drogi Kliencie, możesz zawsze liczyć z naszej strony na fachową i szybką pomoc. Doskonale znamy nasz asortyment i chętnie podzielimy się z Tobą nasza wiedzą. Dokładamy wszelkich starań aby nasza firma była odbierana przez Was, naszych Klientów, nie tylko jako uczciwy sprzedawca ale przede wszystkim jako godny zaufania partner. Dbamy o to aby współpracować w atmosferze wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb oraz przy zachowaniu dobrych praktyk i etyki biznesowej. Staramy się być jak najbliżej naszych Klientów, dlatego wystawiamy się na targach branżowych, gdzie mamy sposobność spotkać wielu partnerów osobiście. Nasz sklep internetowy oferuje zakupy dla Klientów detalicznych, jak również dla odbiorców hurtowych, którzy oczywiście honorowani są atrakcyjnymi rabatami. Zapraszamy do współpracy.

WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI

Drogi Dostawco dbamy o to aby współpracować w atmosferze wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb oraz przy zachowaniu dobrych praktyk i etyki biznesowej. Hołdujemy w swojej pracy zasadom lojalności i partnerstwa, co pozwala nam budować długoterminowe relacje. Chętnie uczymy się nowych rzeczy, jesteśmy otwarci na nowe produkty i nieustanie poszukujemy sposobów na optymalizację naszego łańcucha dostaw. Dbamy w swojej codziennej pracy o to aby wspierać dobry odbiór sprzedawanych przez nas produktów i marek. Stawiamy na uczciwość i rzetelność w swojej pracy, oczekujemy tego samego od naszych dostawców. Jeżeli masz ciekawą ofertę, potrafisz i chcesz wspierać swojego partnera we wspólnym budowaniu sukcesu. Zapraszamy do kontaktu.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z firmą Errecom. Jest to międzynarodowa firma o uznanej marce swoich produktów. Sukces firmy Errecom oparty jest na pasji oraz wyjątkowej intuicji w odczytywaniu potrzeb i kierunków rozwoju branży HVAC&R. Co więcej, zaangażowanie i wysokie kompetencje pracowników są nieocenione w budowaniu wspólnego sukcesu. Produkty firmy Errecom sprzedawane są już w 92 krajach, na całym świecie. Firma ClimaPartner Witold Kobalczyk jest oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Errecom na terenie Polski.

16. EDYCJA FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA

Uczestniczyliśmy w najważniejszym wydarzeniu branżowym

Najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 odbyło się w dniach 27-28 lutego 2018 w Warszawie. Przez dwa dni 27 i 28 lutego Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Firma Clima Partner jako oficjalny, wyłączny dystrybutor ERRECOM w Polsce nieustanie się dla Państwa rozwija, prezentując doskonałe produkty tej włoskiej marki.